menu
zavřít

Znovuotevření parkoviště Gahurova

2. 8. 2022

Aktuality

264

Zlín - V rámci projektu „Parkovací a navigační systém SMART“ probíhají postupně v období od června do září uzavírky městských parkovišť z důvodu výměny buněk pro obsluhu parkoviště za závorový systém.

V pořadí třetím parkovištěm, které se uzavíralo v rámci projektu „Parkovací a navigační systém SMART“, bylo parkoviště Gahurova, naproti Domu kultury, kde jsou již stavební práce dokončeny. Toto parkoviště bylo opět plně zprovozněno již dne 25. 7. 2022. Děkujeme všem řidičům za trpělivost s nastalými komplikacemi.

Na všech parkovištích, které prošly výměnou buněk pro obsluhu z závorový systém, je možné zaplatit parkovací poplatek také prostřednictvím mobilní aplikace MPLA. Stačí telefonem naskenovat QR kód na parkovacím lístku, zaplatit v aplikaci MPLA a výjezd je volný. Závora se zvedne sama, systém si totiž pamatuje registrační značku, zaznamenanou při příjezdu. Možnost úhrady aplikací MPLA bude postupně rozšířena na všechna parkoviště, provozovaná Technickými službami Zlín, spolu s instalací automatizovaného závorového systému.

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru