Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zoo Zlín děkuje obyvatelům našeho kraje za přízeň, od 7. do 13. listopadu jim nabídne návštěvu zoo za 20 Kč

3. 11. 2022

Aktuality

405

Zlín - Zlínská zoo letos zažívá nejúspěšnější návštěvní sezónu. Poprvé v historii do zoo zavítalo 700 000 osob, tím jubilejním 700 000. návštěvníkem se stal pan Šimon Pachl z Uherského Hradiště.

Ve spojitosti s dosažením této výjimečné návštěvnosti se Zoo Zlín rozhodla poděkovat také obyvatelům Zlínského kraje za jejich stálou návštěvnickou přízeň. Od 7. do 13. listopadu jim proto umožní návštěvu zoo za symbolických 20 Kč.

„Zlíňáci a lidé ze Zlínského kraje při nás vždy stáli. Ve všech prováděných průzkumech pokaždé tvořili největší podíl na celkové návštěvnosti zoo. Často nám také píší, jak jsou na naši zoo pyšni, jak rádi a hlavně pravidelně k nám chodí,“ přiblížil ředitel Zoo Zlín Roman Horský. Jak dále dodal, zahrada za tuto dlouholetou přízeň připravila poděkování. „Slíbili jsme, že při překonání hranice 700 000 návštěvníků Zlíňákům nachystáme překvapení. A svůj slib plníme. Od pondělí 7. do neděle 13. listopadu obyvatelé města Zlína a celého Zlínského kraje zavítají do zoo za 20 korun, tato cena bude platit pro děti, seniory i dospělé. Jedinou podmínkou je jakýmkoliv průkazem v pokladně doložit, že bydlíte ve Zlínském kraji,“ uvedl ředitel Horský. Návštěvnost 700 000 osob Zoo Zlín dosáhla v roce, kdy zřizovatel zahrady, statutární město Zlín, slaví 700 let od první zmínky o městě. „Je až neuvěřitelné, jak se ty sedmistovky krásně sešly, vnímáme to jako další hezké propojení s městem. A svým způsobem je tato naše akce také poděkováním zástupcům města Zlína a Zlínského kraje za stálou podporu investičních projektů zoo a finanční pomoc s provozem,“ vyzdvihnul ředitel Roman Horský.

V listopadu zlínská zoo nabídne ještě jedno překvapení. „Poprvé v historii pozveme návštěvníky na svatomartinské hody. Restaurace Tyrol naproti zámku Lešná v sobotu 12. a v neděli 13. listopadu připraví skvělé husí delikatesy, od předkrmů po hlavní chody, chybět nebudou ani svatomartinská vína. Připravené menu brzy zveřejníme na webu a sociálních sítí,“ doplnila Romana Mikešová, vedoucí marketingu.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru