Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zoo Zlín nabídne ranní prohlídky areálu se speciálním programem u expozice kivi hnědého

10. 7. 2020

Aktuality

16

Zlín - Zlínská zoo letos poprvé nabídne ranní procházku areálem zoo s návštěvou kiviho. Za Gerym, jak se sameček kivi jmenuje, mohou návštěvníci zavítat tuto neděli 12. července...

dsc-2010.jpg

Zlínská zoo letos poprvé nabídne ranní procházku areálem zoo s návštěvou kiviho. Za Gerym, jak se sameček kivi jmenuje, mohou návštěvníci zavítat tuto neděli 12. července. Zahrada bude přístupná již od 6.00 hod.

Pro návštěvu zlínské zoo v časných ranních hodinách bude sloužit hlavní vstup. Po úhradě běžného vstupného v pokladně zooshopu budou mít návštěvníci jedinečnou šanci vychutnat si procházku probouzejícím se areálem zahrady a zůstat zde třeba až do odpoledne. „Nejdříve však doporučujeme zamířit do australské oblasti za kivim. Gery je stále daleko aktivnější právě v ranních hodinách, do 8 hodin je velmi vysoká šance uvidět jej v expozici,“ uvedla vedoucí marketingu Romana Bujáčková. Od 6.30 do 8.30 hod. bude u expozice k dispozici i průvodce, který nabídne spoustu zajímavých informací nejen chovu kiviů. Zlínská zoo chová tohoto nelétavého novozélandského opeřence jako první a jediná zoo v České republice. Expozici pro kivi hnědé a papoušky nestor kea otevřela v červenci 2017.

Kromě expozice kivi a nestorů kea bude v neděli 12.7. od 6.30 otevřena i blízká restaurace Farmy U Koaly. Zbývající výběhy, pavilony a restaurace budou k dispozici od běžné otevírací doby, tzn. od 8.30 hod. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru