Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zoo Zlín se po nucené uzávěrce opět otevře ve čtvrtek 3. prosince

2. 12. 2020

Aktuality

9

Zlín - Zlínská zoo po osmi týdnech uzavření v důsledku pandemie covidu znovu otevře ve čtvrtek 3. prosince. Pro návštěvu zahrady budou platit pravidla, která respektují...

sloni-africti.jpg

Zlín - Zlínská zoo po osmi týdnech uzavření v důsledku pandemie covidu znovu otevře ve čtvrtek 3. prosince. Pro návštěvu zahrady budou platit pravidla, která respektují pokyny vydané vládou České republiky. Otevřeny budou také vnitřní pavilony, restaurace a prodejna suvenýrů u hlavního vstupu. Zoo doporučuje využít zvýhodněné elektronické vstupenky, vstupné však bude možné zakoupit i v pokladně hlavního vstupu.

V areálu zoo budou pro návštěvníky platit určitá pravidla související s krizovými opatřeními:

Pro návštěvu zoo bude možné využít pouze hlavní vstup. „Všem návštěvníkům doporučujeme zakoupit zvýhodněné elektronické vstupenky, jejich cena je nižší než v pokladně. Po úhradě platební kartou jsou ihned doručeny na zadaný e-mail,“ uvedla Romana Bujáčková z oddělení marketingu. Elektronické vstupenky je možné otevřít přímo v mobilním telefonu, zoo však doporučuje jejich vytištění. „Každá vstupenka je opatřena QR kódem, ten je nutné vložit do čtečky turniketu. U tištěné vstupenky je manipulace přece jen jednodušší,“ doplnila Romana Bujáčková.

Vnitřní pavilony budou otevřeny s limitem počtu osob, tyto počty budou uvedeny u každého pavilonu. K dispozici budou také restaurace Limpopo, Chocolatérie a prodejna suvenýrů u hlavního vstupu, opět zde bude platit limit počtu osob dle obecných pravidel pro restaurace a prodejny. Příznivou zprávu je také prodloužení platnosti zakoupených dárkových poukazů, vstupenek nebo ročních karet Family. Všechny potřebné informace návštěvníci najdou na webových stránkách (www.zoozlin.eu) a sociálních sítí, při samotné návštěvě pak budou u hlavního vstupu, pavilonů, restaurací a toalet umístěny informační panely.

Zlínská zoo bude v prosinci otevřena od 8.30 do 16.00 hod. Jedinou výjimkou bude Štědrý den, kdy se brány zahrady uzavřou v 14.00 hod.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru