Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zpracování Strategie Zlín 2030 vstupuje do další etapy

10. 11. 2020

Aktuality

8

Zlín - Město Zlín zpracovává strategický dokument Strategie rozvoje statutárního města Zlína do roku 2030. Strategie Zlín 2030 se zpracovává se zapojením ...

strategie.jpg

Zlín - Město Zlín zpracovává strategický dokument Strategie rozvoje statutárního města Zlína do roku 2030. Strategie Zlín 2030 se zpracovává se zapojením zástupců politické reprezentace města, pracovníků Magistrátu města Zlína, zástupců významných organizací a institucí ve městě, tzv. stakeholderů, odborných expertů a veřejnosti. Zpracovatel postupně vypracuje tři na sebe navazující části dokumentu: analytickou část, návrhovou část a implementační část. Analytická část je již hotová. Nyní v listopadu byly zahájeny práce na zpracování návrhové části, které potrvají do března 2021. Pro lepší přehled a zorientování se v procesu přípravy dokumentu, byla připravena níže přiložená schémata.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru