Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zpráva DSZO: Autobusy na Kudlov pojedou v sobotu po výlukové trase

14. 3. 2019

Aktuality

9

Zlín - S několikaminutovým prodloužením jízdní doby proti jízdnímu řádu budou jezdit po část soboty 16. března 2019 autobusy linky MHD č. 32 ze Zlína na Kudlov i na Mladcovou...

dszo1.jpg

Zlín - S několikaminutovým prodloužením jízdní doby proti jízdnímu řádu budou jezdit po část soboty 16. března 2019 autobusy linky MHD č. 32 ze Zlína na Kudlov i na Mladcovou. Důvodem bude objízdná trasa, po které budou autobusy jezdit během plánované úplné uzavírky horní části ulice Osvoboditelů.

Z bezpečnostních důvodů kvůli náročné práci jeřábu u jedné z budov v ulici Osvoboditelů bude během soboty 16. března po dobu nejdéle osmi hodin horní část této ulice uzavřena pro veškerý silniční provoz. Dotkne se to také autobusové linky MHD č. 32. Po dobu uzavírky budou autobusy jezdit po náhradní trase přes Hradskou ulici (mezi Stadionem mládeže a Univerzitou T. Bati), která bude v té době průjezdná v obou směrech.

„Všechny naše autobusové spoje na lince 32 zůstanou zachovány, pouze lze předpokládat, že kvůli jízdě po delší výlukové trase získají ve směru jízdy na Kudlov nebo na Mladcovou malé zpoždění,“ uvedl vedoucí dopravního úseku Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Pavel Nosálek.

Ve směru jízdy ze Zlína na Kudlov autobusy linky 32 zastaví pro cestující na pravidelné zastávce Školní. Potom autobus bez zastavování projede dolní částí ulice Osvoboditelů (kolem kostela), ulici Tomáše Bati, odbočí vlevo do horní části Gahurovy ulice, bude pokračovat náměstím T. G. Masaryka, odbočí vlevo do zobousměrněné Hradské ulice a od Lázní Zlín už pojede po své standardní trase na Kudlov. V opačném směru autobus z Kudlova projede bez zastavování Hradskou ulicí, náměstím T. G. Masaryka, Šefánikovou ulicí, dolní částí Osvoboditelů a zastaví na své pravidelné zastávce Náměstí Míru. Pokračovat v jízdě bude po standardní trase na Mladcovou.

„Kromě malého prodloužení jízdní doby se cestujících žádné omezení týkat nebude,“ dodal Pavel Nosálek.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru