Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zpráva DSZO: Linka 33 se vrací na původní trasu

28. 11. 2018

Aktuality

30

Zlín - Cestujícím v oblasti Mokré a Zlínských Pasek končí doba výlukového provozu a dopravních komplikací na autobusové lince 33. Od soboty 1. prosince 2018 se linka 33..

406-03.jpg

Cestujícím v oblasti Mokré a Zlínských Pasek končí doba výlukového provozu a dopravních komplikací na autobusové lince 33. Od soboty 1. prosince 2018 se linka 33 vrací na svou standardní trasu.

Déle než rok (se zimním přerušením) trvaly stavební práce města na přestavbě dvou mostů a budování okružní křižovatky na okraji městské čtvrti Mokrá. Autobusy na lince 33 městské hromadné dopravy musely využívat výlukovou trasu. Z důvodu malých poloměrů při otáčení zde bylo omezeno také nasazování 12metrových autobusů, výlukovou trasu zdolávaly jen autobusy o délce 10,5 metru. Vozidla musela čekat v úsecích, kde byl silniční provoz veden jen v jednom jízdním pruhu a doprava řízena světelným signalizačním zařízením. Na lince to vyvolávalo zpoždění i občasné stížnosti cestujících. „Omlouváme se cestujícím dodatečně za všechny komplikace, nebylo bohužel v našich možnostech zajistit dopravu jiným způsobem,“ řekl vedoucí dopravního úseku Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Pavel Nosálek.

Stavební práce však dospěly ke svému konci a doprava se vrací na standardní trasy. Provoz autobusů na lince 33 v původním rozsahu včetně původních poloh zastávek bude obnoven v sobotu 1. prosince.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru