Česky

Česky

English

menu
zavřít

Informace pro členy okrskových volebních komisí

Informace pro členy okrskových volebních komisí

Na www.zlin.eu/volby jsou v období cca 1,5 měs. před volbami pravidelně aktualizovány informace k volbám vč. přihlášky pro bezpartijní zájemce o členství v okrskových volebních komisích. V případě, že máte zájem být obeslán/a e-mailem s informací o aktualizaci přihlášky, registrujte svůj e-mail. Členové okrskových volebních komisí, kteří chtějí být delegováni politickými stranami, koalicemi a hnutími, které při daných volbách mají právo delegovat, řeší svůj zájem o členství s jednotlivými politickými subjekty. 

Vyplňte Vaši e-mailovou adresu*:

Již nemám zájem o zasílání informací

*Beru na vědomí, že statutární město Zlín jakožto správce zpracovává osobní údaje v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů[1]. Zákonnost zpracování pro zasílání informací k volbám vč. přihlášky pro bezpartijní zájemce o členství v okrskových volebních komisích vychází z čl. 6 odst. 1 písm. f) uvedeného nařízení; zpracování je nezbytné pro účely oprávněných zájmů správce. Kontakty na pověřence pro ochranu osobních údajů, práva a povinnosti správce a subjektů osobních údajů, doba zpracování osobních a další informace ke zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.zlin.eu/ochrana-osobnich-udaju


[1] Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru