Česky

Česky

English

menu
zavřít

Odbor kanceláře primátora

Občanské záležitosti

Jubilanti

Organizační oddělení Odboru kanceláře primátora Magistrátu města Zlína zajišťuje agendu, která se ve spolupráci s roznášejícími dobrovolníky stará o zlínské jubilanty. Seniorům, kteří slaví půlkulaté a kulaté narozeniny od věku sedmdesáti pěti let, a také všem nad devadesát let, předávají blahopřání a dárkový balíček dobrovolní spolupracovníci města.

Kromě návštěv jednotlivců vyjíždí pracovnice organizačního oddělení i do domovů seniorů na Burešově, v Lukově, Loučce, Luhačovicích, Napajedlích, Nedašově a Otrokovicích, mezi jejichž klienty patří i zlínští občané. V domovech pro seniory jsou jubilantům předávány květiny, blahopřání a dárkový balíček, a to buď na společných oslavách organizovaných domovem nebo jednotlivě.

První občánek města Zlína narozený v novém roce

Primátor města Zlína pravidelně navštěvuje první novoroční miminko, jehož rodiče mají trvalé bydliště ve Zlíně.

Letos se narodil malý Jáchymek druhý den v novém roce. Rodiče dostali finanční dar v hodnotě 5 000 Kč. Dárečky pro miminko a kytici si tentokrát převzali přímo na radnici, kterou navštívili i s miminkem.

Předávání vánoční dárků dětem z dětských domovů

V měsíci prosinci město Zlín předává dětem z dětských domovů vánoční balíčky dle přání dětí. Obdarovány jsou děti z Dětského centra Zlín – Burešov, Dětského domova Zlín – Lazy I a Dětského domova Zlín – Lazy V.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru