Česky

Česky

English

menu
zavřít

Kolektivní dům

Program

PROGRAM NA PROSINEC 2022

DO 17. 12.

VÝSTAVA – JINDŘICH ŠTREIT – VZPOMÍNKY

PRO NEMOC JE VÝSTAVA DO PÁTKU UZAVŘENA.
OTEVŘENO BUDE V SOBOTU OD 10 – 16 HODIN.

Významný český dokumentární fotograf , vysokoškolský pedagog , kurátor a organizátor kulturního života, představí f otografie z doby předrevoluční, černobílé ale i fotografie ze současnosti. Budou to převážně zachycené vztahy mezi lidmi všech generací, doposud nepublikované či málo vystavované a na druhé straně konfrontace mezi současností a dobou nedávno minulou.

otevřeno: PO-PÁ 8-12, 13-17, SO: 10-16 (mimo 9. 12.)

6. 12. V 18 HODIN- ZUŠ HARMONIE – ŽÁKOVSKÝ KONCERT – vstup volný

7. 12. V 18 HODIN- ZUŠ JIŽNÍ SVAHY – ŽÁKOVSKÝ KONCERT – vstup volný

8. 12. V 19 HODIN

KONCERT - CÉLINE BOSSU – francouzská šansoniérka

Zaslechnout v našich českých končinách francouzštinu není zcela obvyklé. A když je tato nádherná řeč ještě k tomu zpívaná, je to přímo nevšední a okouzlující zážitek. Talentovaná francouzská zpěvačka Céline Bossu rozdává českým posluchačům svým zpěvem radost. Zpěvačka spolupracovala např. s Františkem Segrádem, vystupovala jako předkapela Ewy Farne či Anety Langerové, v Manéži Bolka Polívky.

Můžete se těšit mimo jiné na interpretaci písní od Édith Piaf a dalších velikánů francouzského šansonu a také na vlastní skladby skupiny.

Vstupné: 120 Kč, studenti, senioři 50 (možno zakoupit v Městském turistickém a informačním středisku – přízemí radnice nebo v Alternativě před akcí)

12. 12. V 18 HODIN- ZUŠ HARMONIE – ŽÁKOVSKÝ KONCERT – vstup volný

13. 12. V 18 HODIN

MUSICA ANGELICA – DÁMY HUDEBNÍ SCÉNY V ALTERNATIVĚ

Nalaďte se na Vánoce krásnou andělskou hudbou a zpěvem Magdalény Malaníkové, kterou bude již tradičně v předvánočním čase doprovázet na harfu Lucie Fajkusová. Během večera zazní řada nádherných skladeb od různých interpretů.

Hostem večera bude multiinstrumentalista Radek Bednařík , který okoření tento speciální večer ukázkou netradičních nástrojů.

Vstupné: 90 Kč, studenti, senioři 50 Kč (možno zakoupit v Městském turistickém a informačním středisku – přízemí radnice nebo v Alternativě před akcí)

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru