menu
zavřít

Akci Adventní čas rozšíří už i Vánoční jarmark

6. 12. 2016

Aktuality

0

Zlín – Dosud se na zlínském jarmarku převážně mlsalo a vánoční atmosféru tu tvořila i směsice pestrých vůní a chutí. Od nadcházejícího víkendu se však můžete...

stavba stánků.jpg

Zlín – Dosud se na zlínském jarmarku převážně mlsalo a vánoční atmosféru tu tvořila i směsice pestrých vůní a chutí. Od nadcházejícího víkendu se však můžete na náměstí už, jako každoročně, poohlédnout i po nějakém zajímavém vánočním dárku. Od soboty 10. prosince totiž přibude na náměstí Míru dalších více než šest desítek stánků především s rukodělnými a tradičními výrobky.

Letos jde navíc o zcela nové stánky. Spolu s vánoční dekorací tak bude mít jarmark zase o něco pestřejší vzhled než v minulých letech. Nové stánky mají již pevnou dřevěnou střechu, což se pozitivně projeví v případě nepříznivého počasí či sněhové nadílky.

„Se stavbou stánků začneme ráno ve čtvrtek osmého prosince. Chtěli bychom požádat veřejnost o trpělivost. Po dobu instalace stánků bude z bezpečnostních důvodů část náměstí uzavřena. Přístup k občerstvení či radnici zůstane přirozeně zachovaný“ doplnila Pavla Julinová, vedoucí Městského a turistického informačního střediska a organizátorka jarmarků.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru