menu
zavřít

Architekturu Zlína přiblíží i výstava v Praze

12. 12. 2016

Aktuality

0

Zlín - Jan Kotěra a tvůrci moderní architektury Zlína a Zlínského kraje. Tak se jmenuje výstava, která byla v premiéře k vidění v Alternativě – kulturním institutu Zlín a nyní se s ní mohou seznámit i příznivci architektury v Praze...

073f4ec4-b-3-puldomek2.jpg

Zlín - Jan Kotěra a tvůrci moderní architektury Zlína a Zlínského kraje. Tak se jmenuje výstava, která byla v premiéře k vidění v Alternativě – kulturním institutu Zlín a nyní se s ní mohou seznámit i příznivci architektury v Praze. Vernisáž výstavy je na programu v Trmalově vile v Praze 10 dvanáctého prosince. Dílo Jana Kotěry, Františka L. Gahury, Vladimíra Karfíka, Miroslava Lorence a Jiřího Voženílka představí architekt Vladimír Šlapeta. Výstava se uskuteční u příležitosti Roku osobností české architektury 2016. Akce se koná za podpory statutárního města Zlín, Zlínského kraje, Hl. města Prahy a Prahy 10.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru