menu
zavřít

Blíží se akce Týden zdraví

29. 9. 2022

Aktuality

216

Zlín – Magistrát města Zlína zve širokou veřejnost na další ročník akce Týden zdraví, která se koná v týdnu od 10. do 16. října 2022. Na řadě míst ve Zlíně se mohou zájemci v tyto dny zapojit do různorodých aktivit podporující zdravý životní styl.

V oblasti péče o své zdraví budou nabízet inspiraci a rady zlínské organizace, spolky a školy, které se do osvětové akce každoročně zapojují. V programu pro veřejnost mají připraveno například kondiční cvičení, pohybové hry, nordic walking, poradenství v oblasti nohou, trénování paměti, meditace, tipy na zdravé stravování a mnoho dalšího. V plánu je i řada přednášek přibližující témata homeopatie, využití bylinek pro lidské zdraví, arteterapie, prevence úrazů u dětí, poruch spánku či onemocnění horních cest dýchacích.. Možnost prakticky si vyzkoušet poskytování první pomoci nabídne zájemcům okresní spolek Českého červeného kříže ve Zlíně, téma týkající se diagnózy Parkinson pak otevře Spolek Parkinson Zlínsko. Jako každý rok i letos bude v budově radnice probíhat měření cholesterolu, glykemie a tlaku. Pro ty, jež aktivity rádi spojují s pobytem v přírodě, bude v nabídce několik organizovaných vycházek v okolí Zlína. Své dveře otevře rodinám Malá ZOO v Domě dětí a mládeže ASTRA Zlín a mimo to stejná organizace uspořádá Drakiádu, Den zábavy sportu a her a ukázky agility na cvičišti Burešov. Se zajímavými akcemi jsou zapojeny i zdravotnické školy, ZŠ Zlín, M. Alše a ZŠ Okružní na Jižních Svazích.

Podrobný program Týdne zdraví ve Zlíně je vypsaný  zde.

 

Foto: archiv OS ČČK ve Zlíně

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru