menu
zavřít

Charitativní koncert vynesl téměř půl milionu korun

10. 1. 2017

Aktuality

0

Zlín – Celkem 448 795 korun vynesl charitativní novoroční koncert, společně pořádaný městem Zlínem a Zlínským krajem. Peníze jsou určeny pro pět organizací...

foto:zl.kraj.jpg

Zlín – Celkem 448 795 korun vynesl charitativní novoroční koncert, společně pořádaný městem Zlínem a Zlínským krajem. Peníze jsou určeny pro pět organizací, které pomáhají lidem v nouzi.

Koncert se uskutečnil v Kongresovém centru 6. ledna a nabídl vystoupení Filharmonie Bohuslava Martinů. Částka pochází od přispěvatelů z řad návštěvníků koncertu a také od dárců z řad firem. „Prostřednictvím tohoto koncertu pomáhají konkrétní lidé konkrétním lidem. Za všechny dary jsme rádi a moc za ně děkujeme. Všechny mohu ujistit, že tyto peníze budou bezezbytku pomáhat potřebným,“ prohlásil primátor Miroslav Adámek.  

Přímo na místě se od návštěvníků koncertu podařilo získat 61 tisíc a 795 korun. Částkou 387 tisíc korun pak přispěli donátoři. Finance byly rozděleny mezi Centrum služeb postiženým Zlín (zařízení Horizont), Oblastní charitu Kroměříž (Sociální rehabilitace Zahrada), Oblastní charitu Uh. Hradiště (Labyrint – centrum sociální rehabilitace), Oblastní spolek Českého červeného kříže Zlín a Iskérku Rožnov pod Radhoštěm (centrum na podporu duševního zdraví). Na každou organizaci připadá dar v hodnotě 89 tisíc a 759 korun.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru