menu
zavřít

Fotografická kniha Zlín už je v prodeji

13. 2. 2017

Aktuality

7

Zlín - Nová kniha plná atraktivních fotografií Zlína od autora Libora Sváčka už je v těchto dnech v prodeji. Zakoupit ji můžete ve zlínském Městském informačním a ...

Radní Jana Bazelová představuje knihu Zlín.jpg

Zlín - Nová kniha plná atraktivních fotografií Zlína od autora Libora Sváčka už je v těchto dnech v prodeji. Zakoupit ji můžete ve zlínském Městském informačním a turistickém středisku, nebo na pultech vybraných knihkupectví.

„Na této krásné dárkové publikaci se ve spolupráci s městem pracovalo více než dva roky. Premiérové představení si kniha odbyla v lednu, na veletrhu Regiontour v Brně a nyní si ji konečně mohou zakoupit i další zájemci. Těší nás, že se kniha zalíbila i Ministerstvu zahraničí a publikace se tak bude prostřednictvím ambasád šířit dál do světa,“ uvedla zlínská radní Jana Bazelová.

Fotografie Libora Sváčka jsou doplněny texty historičky umění Lucie Šmardové a architektky Jitky Ressové. Úvodní motto patří cestovateli Miroslavu Zikmundovi.

Kniha obsahuje na 180 stranách 152 fotografií a vyšla v šesti světových jazycích.  Doporučená maloobchodní cena v knihkupectvích je 499 korun.

Ve Zlíně je publikace v prodeji u čtyř knihkupců: Neoluxor, Kanzelsberger, Dobrovský a Kosmas. Další prodeje jsou zavedeny v Brně a v Praze.

Jedno speciální vydání bylo zasláno i paní Soni Baťové do Toronta. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru