Česky

Česky

English

menu
zavřít

Již tento čtvrtek ožije zlínský zámek jarmarkem

22. 11. 2016

Aktuality

6

Zlín - Třetí ročník Dámského zámeckého jarmarku se koná již tento čtvrtek 24. listopadu, od 11 do 18 hodin na zámku ve Zlíně. Akci pořádá Krajská komora v rámci svého centra pro začínající podnikatelky...

damsky-jarmark.jpg

Zlín - Třetí ročník Dámského zámeckého jarmarku se koná již tento čtvrtek 24. listopadu, od 11 do 18 hodin na zámku ve Zlíně. Akci pořádá Krajská komora v rámci svého centra pro začínající podnikatelky. Zakoupit můžete originální výrobky téměř 30 prodejkyň. U stánků naleznete například vánoční věnce, bytové a venkovní dekorace, cínové či skleněné šperky, přáníčka, regionální pochutiny, hedvábné šátky, přírodní kosmetiku, módní klobouky a háčkované čepice nebo obrázky. Jako doprovodný program je připravena módní XXL přehlídka a vystoupení folklorního souboru JASENČANKY.

Děti si mohou v kreativní dílničce vyrobit vánoční drátkované ozdoby. O příjemnou atmosféru s voňavým punčem a zajímavým občerstvením se postará nově otevřené Kafé ZÁMEK.  V průběhu jarmarku budou postupně představeny všechny ženy podnikatelky, jejich příběhy, plány a nápady do budoucna. Podpořil je i primátor Statutárního města Zlín, Miroslav Adámek, který celé akci poskytl záštitu a hlavní partner Klinika reprodukční medicíny a gynekologie Zlín. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru