Česky

Česky

English

menu
zavřít

Komentovaná procházka Továrna v zahradách hlásí vyprodáno!

12. 2. 2024

Aktuality

345

Zlín – Zlín oslaví Mezinárodní den průvodců v cestovním ruchu, který letos připadá na středu 21. února, uspořádáním komentované procházky po zlínské architektuře ZÓNA ZLÍN.

Trasa TOVÁRNA V ZAHRADÁCH vám představí příběh i historii bývalých Baťových závodů, jeho výjimečné stavby včetně bývalé výrobní budovy 14 a 15, Baťova mrakodrapu nebo centrální sklad obuvi, který patřil ve své době k technicky nejlépe vybaveným objektům v bývalém Československu. Součástí procházky bude také návštěva budovy 44, která dodnes slouží výrobě obuvi. 

Sraz účastníků bude ve středu 21. února v 15.30 na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU (mezi budovami 14 a 15 v továrním areálu). Na procházku byla z kapacitních důvodů nutná rezervace. Upozorňujeme zájemce, že pro velký zájem veřejnosti už další registrace na www.ic-zlin.cz není možná.

Na všechny trasy pravidelných komentovaných procházek ZÓNA ZLÍN se můžete opět těšit od dubna do září. Jejich termíny budou zveřejněny na www.ic-zlin.cz/prohlidky-s-pruvodcem.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru