menu
zavřít

Město má malovaný kalendář

5. 12. 2016

Aktuality

0

Zlín – Statutární město Zlín vydalo stolní kalendář s názvem Malovaný Zlín 2017. Kalendář je čtrnáctidenní a jeho stránky zdobí reprodukce malířských děl s námětem našeho města.

titulni-stranka-kalendare.jpg

Zlín – Statutární město Zlín vydalo stolní kalendář s názvem Malovaný Zlín 2017. Kalendář je čtrnáctidenní a jeho stránky zdobí reprodukce malířských děl s námětem našeho města.

Podobu městského stolního kalendáře pro rok 2017 jsme pojali netradičně. O spolupráci jsme požádali malíře, které v jejich tvorbě inspiruje Zlín. Krásné obrazy Zlína jsme s jejich svolením využili pro kalendář. Věříme, že oblíbený městský kalendář i letos zaujme, a poslouží třeba jako zajímavý vánoční dárek pro přátele,“ uvedla vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací Magistrátu města Zlína Eva Manišová.

Stolní kalendář Malovaný Zlín 2017 si mohou zájemci zakoupit v Městském informačním a turistickém středisku na radnici za cenu 59 korun. Středisko nabízí ke koupi i další předvánoční novinky – hrnečky k vánočnímu jarmarku, knihy Hermína Týrlová, Geniální podnikatel Tomáš Baťa nebo druhý díl knihy Letadlem a lodí světem s Janem A. Baťou za světovým obchodem, který právě obohatil knižní trh.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru