Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město pronajme garážová stání

18. 1. 2023

Aktuality

645

Zlín – O možnosti nájmu garážového stání informuje Odbor majetkové správy, Magistrátu města Zlína. Aktuálně má město k dispozici devět stání na Jižních Svazích; konkrétně v ulicích Na Honech I a II, Jílová, Luční a Středová-Okružní.

Obálky s žádostmi o pronájem garáží mohou zájemci předat osobně na podatelnu Magistrátu města Zlína nebo doručit poštou do 6.2.2023, do 12 hodin.

Je třeba, aby v žádosti uvedli nabízenou částku za měsíční nájemné a rovněž doložili prohlášení o složení jistoty. Další informace a podmínky záměru na nájem garáží jsou zveřejněny na webu https://www.zlin.eu/garaze-garazova-stani.

Vyřizuje: Odbor majetkové správy MMZ, oddělení správy bytových domů, Zarámí 4421, tel. 577 630 315.

Výběr budoucích nájemců garážových stání bude probíhat obálkovou metodou. Otevírání obálek se uskutečňuje na jednání Komise bytového hospodářství Rady města Zlína. Komisí sestavené pořadí žadatelů bude předloženo k projednání a rozhodnutí Radě města Zlína, která dle pořadí sestaveného podle výše měsíčního nájemného schválí pořadí žadatelů o nájem. S nimi bude následně uzavřena smlouva o nájmu.

Foto: Milan Mikšík

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru