Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město spouští Elektronický formulář pro hlášení požadavků na opravu

29. 3. 2019

Aktuality

52

Zlín – Už za pár dnů, v pondělí 1. dubna, spustí město Zlín nový Elektronický formulář pro hlášení požadavků na opravu. Sloužit bude pro hlášení požadavků na opravy...

Ilustrační foto

Zlín – Už za pár dnů, v pondělí 1. dubna, spustí město Zlín nový Elektronický formulář pro hlášení požadavků na opravu. Sloužit bude pro hlášení požadavků na opravy v bytech, nebytových prostorách, společných prostorách domů a garážích v majetku města a bude umístěn na stránkách www.zlin.eu, odkaz https://www.zlin.eu/opravy.

„Jde o další krok ve snaze o zkvalitnění služeb občanům. Tento formulář usnadní komunikaci mezi městem a nájemníky,“ nepochybuje náměstkyně primátora Kateřina Francová, která má bytovou oblast ve Zlíně na starosti.

Elektronický formulář pro hlášení požadavků na opravu je už druhou novinkou v bytové oblasti za poslední rok. Tou první bylo zveřejňování pořadníků na úřední desce, díky kterému mají zájemci lepší přehled o stavu své žádosti.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru