Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město Zlín se prezentuje na bratislavském veletrhu cestovního ruchu

26. 1. 2018

Aktuality

1

Zlín, Bratislava – ITF Slovakiatour, to je název veletrhu cestovního ruchu, který se ve dnech 25. až 28. ledna koná v Bratislavě...

img-20180125-122305.jpg

Zlín, Bratislava – ITF Slovakiatour, to je název veletrhu cestovního ruchu, který se ve dnech 25. až 28. ledna koná v Bratislavě. Milovníkům cestování, ale i podnikatelům v cestovním ruchu se zde představí téměř 350 vystavovatelů ze sedmnácti zemí světa. Chybět nemohou ani zástupci města Zlína.

„Potenciální turisté se seznámí s lákadly z celého Zlínského kraje. Našim úkolem je pak prezentovat především město Zlín. Vzhledem k letošnímu výročí republiky se návštěvníkům představíme také v historických kostýmech,“ uvedla Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací.

Součástí veletrhu bývají i tematické výstavy. Veletrh tak provází výstavy s názvem myslivost a odpočinek a také wellness a fitness. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru