Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na mostě v Přílukách bude na svatého Václava jednosměrka

27. 9. 2017

Aktuality

40

Zlín - Z důvodu montáže indukční smyčky ve vozovce na okraji mostu přes řeku Dřevnici ve Zlíně-Přílukách bude pro motoristy během státního svátku ve čtvrtek 28. září most průjezdný pouze v jednom směru.

Ilustrační foto

Zlín - Z důvodu montáže indukční smyčky ve vozovce na okraji mostu přes řeku Dřevnici ve Zlíně-Přílukách bude pro motoristy během státního svátku ve čtvrtek 28. září most průjezdný pouze v jednom směru. Trolejbusy MHD však budou mít výjimku a cestujících se toto dopravní omezení prakticky nedotkne. 

S dopravním omezením na mostě přes Dřevnici ve Zlíně-Přílukách v Pekárenské ulici musejí počítat motoristé v den státního svátku ve čtvrtek 28. září 2017. Z důvodu montáže tzv. indukční smyčky ve vozovce před železničním přejezdem a křižovatkou Pekárenské ulice se silnicí I/49 bude v době od 8 do 20 hodin na mostě uzavřen jízdní pruh ve směru z Příluk (z Pekárenské ulice) do křižovatky se silnicí I/49. Bude zde platit pro tento směr úplná uzavírka, avšak s výjimkou pro trolejbusy MHD Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice. Opačný jízdní pruh ve směru od silnice I/49 na most a do Pekárenské ulice bude průjezdný pro všechna vozidla a bude označen jako jednosměrný.

Objízdná trasa z Příluk do Vizovic je vedena přes Lužkovice do maximální výšky vozidla3,2 metru, vozidla s větší výškou budou muset použít objížďku přes Hvozdnou, Ostratu, Hrobice a Slušovice.

„Dohodli jsme se se stavební firmou, že naše trolejbusy budou mít v uzavírce výjimku a projedou přes most oběma směry. Cestujících se tak dopravní omezení nijak nedotkne,“ řekl hlavní dispečer DSZO Josef Polách.

Během nepracovního dne projíždí mostem přes Dřevnici a Pekárenskou ulicí deset spojů MHD na lince 11 s konečnoustanicí na točnách Za Kapličkou, Průmyslová zóna nebo Lužkovice-Na Gruntech.

TZ DSZO

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru