Česky

Česky

English

menu
zavřít

O přízeň v soutěži Můj první milion bojuje 61 podnikatelských nápadů

22. 2. 2021

Aktuality

14

Zlín – 61 záměrů ve dvou kategoriích. Takový je výsledek uzávěrky přihlášek 14. ročníku akcelerátoru Můj první milion, za nímž stojí zlínské Technologické inovační centrum.

prvni-milion.jpg

Zlín – 61 záměrů ve dvou kategoriích. Takový je výsledek uzávěrky přihlášek 14. ročníku akcelerátoru Můj první milion, za nímž stojí zlínské Technologické inovační centrum. Deset záměrů z každé kategorie nyní čeká osmitýdenní akcelerační program, který se vzhledem k pandemii koronaviru přesune do online prostředí. K 16. únoru se v pořádající agentuře sešlo v kategorii středních škol 20 záměrů z celkem 10 institucí, do kategorie vysoké školy a veřejnost bylo přihlášených dokonce 41 záměrů, 15 z nich vzešlo z Univerzity Tomáše Bati. Odborná porota má nyní nelehký úkol – vybrat top 10 nejzajímavějších projektů v každé kategorii. Jejich autory pak čeká online akcelerační program nabitý odbornými workshopy a konzultacemi s mentory, kteří se pokusí jejich podnikatelské plány co nejvíce přiblížit k úspěšné realizaci.

Během osmi týdnů si účastníci akcelerátoru díky podpoře exkluzivních partnerů projektu Můj první milion prohloubí znalosti obchodního modelu, marketingu, právních aspektů, vedení a plánování, podnikových financí, ale zhodnotí a zdokonalí také své prezentační dovednosti. „Akcelerační program si bere za cíl nejen posunout záměry účastníků v jejich realizaci, ale také naučit představit svůj podnikatelský projekt potenciálnímu investorovi. Toho mohou ostatně potkat už během samotného programu, což je bezesporu velmi atraktivní benefit,“ prozradil za Technologické inovační centrum Petr Konečný.

Na závěr si tři vítězné záměry z obou kategorií odnesou finanční podporu, která usnadní rozjezd jejich podnikání, a možná i investici až 1,5 milionu korun. Bohatší budou také o znalosti, zkušenosti, exkluzivní kontakty a know-how těch nejlepších. Velké finále a ocenění vítězných projektů se uskuteční 20. května. Více info na www.mujprvnimilion.cz

Jedním z partnerů akceleračního programu Můj první milion je i statutární město Zlín.

Zdroj:TIC

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru