menu
zavřít

Obyvatelé Zlína mohou odhlasovat Rákosníčkovo hřiště

31. 1. 2017

Aktuality

1

Zlín – Jedním z deseti měst, ve kterém společnost Lidl letos vybuduje Rákosníčkovo hřiště, může být i Zlín. Podmínky, jak toho může dosáhnout, jsou jednoduché. Stačí, aby se jeho obyvatelé zapojili do soutěže Lidlu, která trvá od 1. do 28. února, a poslali co nejvíce hlasů.

O takové hřiště bude Zlín bojovat

Zlín – Jedním z deseti měst, ve kterém společnost Lidl letos vybuduje Rákosníčkovo hřiště, může být i Zlín. Podmínky, jak toho může dosáhnout, jsou jednoduché. Stačí, aby se jeho obyvatelé zapojili do soutěže Lidlu, která trvá od 1. do 28. února, a poslali co nejvíce hlasů.

A aby v případě výhry, mohlo hřiště vzniknout, město dopředu vybralo lokalitu s vhodným městským pozemkem.

Rákosníčkovo hřiště mohou získat všechna města či městské části v jejichž blízkosti se nachází prodejna Lidl. Ve spolupráci s Odborem městské zeleně jsme vytipovali jako potřebnou a vhodnou lokalitu Obeciny. Hlasovat se tedy bude pro prodejnu Lidl, sídlící na výpadovce na Vizovice, Díly VI,“ vysvětlil Milan Smola, vedoucí Odboru školství Magistrátu města Zlína.

Hlasování startuje na webových stránkách projektu bit.ly/Hlasovani_rakosnickovo_hriste a na Facebooku Lidlu www.facebook.com/lidlcesko ve středu 1. února 2017.

Každý hlasující může každý den odevzdat dva hlasy a zároveň se může zapojit do soutěže o ceny. Průběžné výsledky budou aktualizovány denně k 16. hodině na webu Lidlu. Kdo bude chtít hlasování ještě více podpořit a získat tak pro své město další hlasy, nalezne zde i propagační materiály ke stažení.

Dětská hřiště se symbolem pohádkového Rákosníčka nabízí dětem k aktivnímu hraní velkou prolézačku, pískoviště, šikmou horolezeckou stěnu, lanovou překážku a nechybí ani kolotoč nebo různé druhy houpaček, novinkou je houpačka pro nejmenší děti. Klidovou zónu doplňuje domeček. Celé hřiště je oplocené a poskytuje dostatek laviček a zpevněnou plochu pro kočárky.

Rákosníčkova hřiště jsme začali stavět  před pěti lety a za tu dobu jsme postavili po celé republice 69 Rákosníčkových hřišť v celkové hodnotě 103,5 milionů korun. O hřiště je stále velký zájem a nás těší, že pro města, ve kterých jsou naše prodejny, můžeme udělat i něco navíc. Proto v projektu pokračujeme i letos,“ uvedla Zuzana Holá, mluvčí společnosti Lidl.

Více informací o projektu včetně podrobných pravidel hlasování na: www.lidl-rakosnickova-hriste.cz/

 

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru