menu
zavřít

Odstartoval další ročník projektu Můj první milion

5. 10. 2022

Aktuality

76

Zlín – Je tady další ročník akcelerátoru Můj první milion. I tentokrát nabízí vysokoškolákům, středoškolákům i zájemcům z řad veřejnosti cenné zkušenosti, znalosti a know-how těch nejlepších.

Navíc nabízí lákavé finanční i věcné ceny. Vítěz hlavní kategorie získá na rozjezd svého podnikání celých 70 tisíc korun a bojovat může o investici až 1,5 milionu korun.

Osvědčený model akcelerátoru Můj první milion je i letos největším lákadlem programu, který za 16 let své existence pomohl na svět mnoha originálním a stále živým nápadům.

O tom, že Můj první milion je skvělý projekt, jenž má smysl a přináší výsledky, svědčí mimo jiné také příběhy firem Tri Pirogy, Dave´s knives, Lajk pack, DOLLER, nebo třeba VASKY, které akcelerátorem prošly v minulých letech. Je zřejmé, že i pár týdnů ve společnosti správných lidí, v našem případě exkluzivních partnerů projektu, dokáže mnohým od základů změnit život a nasměrovat začínající podnikatele na správnou cestu k úspěchu,“ zhodnotil Lukáš Trčka, jednatel Technologického inovačního centra.

Už nyní probíhá registrace. Poslední šance pro přihlášení je 14. února 2023. V průběhu února 2023 porota vybere top 10 záměrů z obou kategorií, které postoupí do akceleračního programu. Ten během osmi nabitých týdnů nabídne řadu odborných workshopů a konzultací v hodnotě až 150 tisíc korun. Budoucí podnikatele čekají přednášky, během nichž si osvojí nejdůležitější znalosti obchodního modelu a marketingu. Seznámí se s patřičnými právními aspekty, prověřenými tipy pro vedení projektů a úskalími podnikových financí. A v neposlední řadě vypilují své prezentační dovednosti. Z 10 zúčastněných projektů na závěr vybere porota složená z partnerů akcelerátoru z každé kategorie 3 nejlepší, které si odnesou hodnotné ceny a možná i investici až 1 500 000 korun.

Přihláška na webu: www.mujprvnimilion.cz.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru