menu
zavřít

Parkoviště Městské divadlo (pod kostelem) bude uzavřeno z důvodu realizace projektu SMART

3. 8. 2022

Aktuality

140

V rámci projektu „Parkovací a navigační systém SMART“ probíhají postupně v období od června do září uzavírky městských parkovišť z důvodu výměny buněk pro obsluhu parkoviště za závorový systém.

Zlín - Předposledním parkovištěm, u něhož dojde na 14 dní k uzavření z důvodů výše uvedených, je parkoviště „Městské divadlo“, tedy to pod kostelem v úplném centru města Zlína. Zde začnou stavební úpravy dne 8. 8. 2022, avšak přípravy budou probíhat již v pátek a sobotu 5. 8. - 6. 8. 2022. Po tyto dva dny bude provoz parkoviště plně funkční, ale bude zde probíhat demontáž buňky pro obsluhu parkoviště. Řidiči tedy musí počítat s jistým omezením při vjezdu a výjezdu. K uzavírce parkoviště pak dojde ve dnech 8. 8. - 19. 8. 2022. Bude přístupné pouze pro zásobování jedním pruhem. Úplná uzavírka bude platná již od půlnoci daného dne, tj. 8. 8. 2022. Po započetí stavebních prací již nebude možné z parkoviště vyjet!

Zároveň upozorňujeme, že jednotlivé termíny se mohou změnit v závislosti na postup stavebních a montážních prací.

Děkujeme za pochopení a trpělivost s nastalými komplikacemi v rámci parkování v centru města. Prosíme, abyste si v případě potřeby předem rozmysleli parkování u výše zmíněných parkovišť obzvláště v době úplné uzávěry a předešli tak komplikacím v dopravě i přímo na místě.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru