Česky

Česky

English

menu
zavřít

Přehled dopravních omezení v rámci páteční Městské RZ Barum Czech rally

14. 8. 2019

Aktuality

177

Zlín - Nadcházející víkend bude na území města Zlína z hlediska dopravy značně exponovaný, důvodem jsou prolínající se akce Barum Czech rally a Vizovické Trnkobraní. Největší počet úprav v dopravě proběhne v pátek 16. 8. v rámci Městské rychlostní zkoušky Barum Czech rally.

Barum Czech rally

Zlín - Nadcházející víkend bude na území města Zlína z hlediska dopravy značně exponovaný, důvodem jsou prolínající se akce Barum Czech rally a Vizovické Trnkobraní. Největší počet úprav v dopravě proběhne v pátek 16. 8. v rámci Městské rychlostní zkoušky Barum Czech rally. Níže v článku naleznete soupis jednotlivých omezení týkající se městské hromadné dopravy, omezení provozu autobusového nádraží ve Zlíně a úpravu vlakového spojení včetně spojení na Vizovické Trnkobraní.

MHD

Městská rychlostní zkouška motoristické soutěže Barum Czech rally uzavře v pátek 16. srpna Gahurovu ulici. Uzavírka se zásadně dotkne městské hromadné dopravy, jejíž trasy povedou jinudy. V době od 16 do 24 hodin bude ulice uzavřena pro veškerý provoz  včetně MHD od zastávky U Zámku po křižovatku s ulicí K Pasekám. Motoristům i MHD bude sloužit objízdná trasa po třídě Tomáše Bati do Prštného, kolem hypermarketu Albert, podél Dřevnice ulicí Nábřeží a na křižovatku Gahurova – K Pasekám. Obsluhovány nebudou zastávky U Zámku a Čepkov. Městské dopravy se uzavírka Gahurovy ulice dotkne následovně. 

ČSAD

Po dobu konání městské RZ bude v době od 15:00 do 24:00 hodin veškerý provoz autobusového nádraží Zlín přemístěn na ulici Hradskou. Autobusy budou odjíždět podle platných jízdních řádů z náhradních stanovišť na ulici Hradská nad Kongresovým centrem. Kompletní přehled odjezdů autobusů naleznete zde

ČD a Trnkobraní

Na Trnkobraní, které letos probíhá ve stejné termínu jako Barum Czech rally, se běžně dostanete vlakem od Otrokovic, přes Zlín do stanice Vizovice. Z důvodu průběhu Městské RZ však bude v pátek 16. 8. na této trase od 16 hodin výluka. Organizátoři Vizovického Trnkobraní ve spolupráci s Českými drahami však vypraví zvláštní vlaky na trase Zlín-Dlouhá - Vizovice a zpět, které pojedou každou hodinu. Odjezd směr Vizovice bude probíhat v čase 16:10, 17:10, 18:10, 19:10, 20:10, tudíž bude tato výluka plně nahrazena. V sobotu již bude vlakové spojení fungovat podle běžného jízdního řádu. Kompletní informace týkající se omezení železniční dopravy naleznete zde

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru