Česky

Česky

English

menu
zavřít

Region a město Zlín se představí na šestnácti veletrzích cestovního ruchu

8. 2. 2017

Aktuality

12

Zlín - Návštěvnost Zlínského kraje i města Zlína zaznamenala v posledních letech vzrůstající trend. Zavítá k nám více turistů a zůstávají více dní...

img-20160114-132453.jpg

Zlín - Návštěvnost Zlínského kraje i města Zlína zaznamenala v posledních letech vzrůstající trend. Zavítá k nám více turistů a zůstávají více dní. Kromě Slováků začali náš region hojně poznávat i turisté z Polska. Aby se příznivý trend nezastavil, je potřeba se propagaci kraje i regionu aktivně věnovat. Jedním z dílků do skládačky je prezentace města i regionu na veletrzích cestovního ruchu a to jak u nás, tak v blízkém zahraničí.

„V letošním roce se vše podstatné o našem městě dozvědí návštěvníci hned na šestnácti veletrzích. Vyjdeme vstříc i našim tradičním zahraničním návštěvníkům, takže budeme Zlín prezentovat i v polských Katowicích, nebo v Trenčíně,“ uvedla Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací. Zlín už se letos stihl představit na veletrzích cestovního ruchu Regiontour Brno a ITF Slovakiatour v Bratislavě.

„V Bratislavě bylo zjevné, že lidé zpoza hranice náš region znají, navštěvují a hlavně se rádi vracejí. Proto se spíše zajímali o novinky.  Ptali se co je nového ve zlínské zoo a velký zájem byl tradičně o cyklomapy a cykloprůvodce regionem,“ doplnila Eva Manišová.

Jednotlivé kraje České republiky na veletrzích představují hlavní akce, turistické cíle a zajímavosti. Zlínský kraj zastupuje Centrála cestovního ruchu Východní Moravy. Region zahrnuje celé území Zlínského kraje a dělí se na čtyři oblasti - Zlínsko a Luhačovicko, Kroměřížsko, Slovácko a Valašsko. Právě pod oblastí Zlínska a Luhačovicka je představován Zlín, jehož hlavními lákadly jsou především cyklotrasy, památky, zlínská architektura, kulturní a sportovní akce a samozřejmě zlínská zoo. Termínově nejbližším veletrhem bude v termínu 16. – 19. února Holiday World Praha. V zahraničí se bude náš region prezentovat v březnu a to účastí na německém veletrhu ITB Berlín. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru