Česky

Česky

English

menu
zavřít

Skupinová fotografie. Nápad se podařil

4. 5. 2018

Aktuality

5

Zlín – Město Zlín se vrátilo k prvorepublikové tradici skupinových fotografií. Přispěly k tomu stovky účastníků, kteří se nechali vyfotografovat v rámci prvomájových oslav...

Velké skupinové foto na náměstí Míru. Autor: Josef Řezníček

Zlín – Město Zlín se vrátilo k prvorepublikové tradici skupinových fotografií. Přispěly k tomu stovky účastníků, kteří se nechali vyfotografovat v rámci prvomájových oslav na náměstí Míru. Autorem nápadu i snímku je Josef Řezníček, který skupinu nafotil z terasy OC Zlaté Jablko.

„Jsem se snímkem maximálně spokojený. Dýchá z něj nádherná, pozitivní atmosféra, spousta lidí se směje,“ prohlásil Josef Řezníček. S výsledkem nejprve seznámil primátora Miroslava Adámka, jenž mu s realizací pomohl. „Perfektní práce. Obnovili jsme krásnou tradici. Další skupinovou fotografii pořídíme na podzim, určitě dáme všem zájemcům včas vědět,“ reagoval Miroslav Adámek.

Snímek mohou lidé získat. Společnost Z Studio vytvořila odkaz: http://zetset.cz/magickyzlin/, ze kterého bude možné fotografii stáhnout do mobilu. Vytvořen byl také příspěvek na Facebooku: https://www.facebook.com/zetsetphoto/photos/a.1078374695551275.1073741828.992339767488102/1759565487432189/?type=3&theater.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru