Česky

Česky

English

menu
zavřít

Soutěž Do práce na kole je za polovinou. Jak si vedou Zlíňané?

17. 5. 2017

Aktuality

12

Zlín - Motivační soutěž Do práce na kole 2017 je přibližně v polovině měsíce a týmy vyplňují ujeté, nebo jinak na vlastní pohon zvládnuté kilometry, ve svém profilu umístěném na www.dopracenakole.cz...

Cyklisté z radnice. Foto: Jana Vybíralová.jpg

Zlín - Motivační soutěž Do práce na kole 2017 je přibližně v polovině měsíce a týmy vyplňují ujeté, nebo jinak na vlastní pohon zvládnuté kilometry, ve svém profilu umístěném na www.dopracenakole.cz.

Město Zlín již čtvrtý rok zastupuje tým pod názvem Cyklisté z radnice. Členové týmů se sice obměňovali, ale vedení zůstává v rukou radnímu Josefu Novákovi (doprava a cyklodoprava). Od začátku zařazení Zlína do soutěže je v týmu i cyklokoordinátor Martin Habuda. 

V průběžné hodnocení k 15.5.2017 v kategorii Výkonnost jednotlivců za Zlín a Otrokovice jsou v čele neustále borci z Continental Barum Otrokovice. První místo si neustále drží soutěžící Mičuda, dále se umístil Marek Sýkora, Jan Kropáček. Lumír Adamík a Roman Chrastina. Na šestém místě David Vala z LAPP KABEL, Otrokovice. Sedmé místo v průběžném hodnocení vyjezdil Oskar Hesek z Continental Barum, Otrokovice. V První desítce boduje i jediná žena Ivana Kročilová  z Gemini oční kliniky, Zlín. Na deváté místo dosáhl Libor Svobodník z Městského úřadu Otrokovice a desítku nejlepších jednotlivců uzavírá Marián Sopko z Rozvodny Otrokovice 400kV E.ON a.s.

V soutěžní kategorii Pravidelnost se týmy na předních pozicích neustále mění. K 15. 5. 2017 v 14.30 hodin se zobrazovala v hodnocení následující tabulka:

1.  Fofry podél Moravy, potkáme se my a vy, Schneider Electric CZ, s.r.o. Otrokovice
2.  Létající motory, Raveo s.r.o. Otrokovice
3.  Radegast Brose CZ, spol. s r.o. Zlín
4.  Paintshop, Promens a.s. Zlín
5.  Membrány,Continental Barum s.r.o Otrokovice
6. R&D, Promens a.s. Zlín
7.  Veteráni, Continental Barum s.r.o Otrokovice
8.  ChChCh, Continental Barum s.r.o Otrokovice
9.  MAGOŘI, Město Otrokovice, Městský úřad Otrokovice Otrokovice
10.  Quality Team, Promens a.s. Zlín

Myslíte si, že do práce na kole jezdí jen sportovci nebo messengeři? Minimálně v květnu to neplatí! Nejvíc účastníků celostátní soutěže Do práce na kole 2017 pracuje v administrativě a v IT. Další příčky obsadili technici, manažeři a dělníci. Ale soutěží i 64 umělců a 38 filosofů. Kdo vyhraje alespoň sám nad sebou?

Nejvíce se nadřou soutěžící z Prahy. Jejich průměrná trasa měří9,8 km. V Moravskoslezském kraji a na Vysočině má průměrná trasa7,9 km. A nejblíže to mají z domu do práce v Jihočeském kraji. Tam účastníci ujedou průměrně5,2 kmna jednu jízdu.

Nejpilnější v kategorii Pravidelnost jsou soutěžící z Otrokovic.  Dále nejméně vynechávají účastníci z Kladna, Krnova (ten se zapojil letos poprvé) a Rychnova nad Kněžnou.

Pro soutěžící v motivační soutěži Do práce na kole za Zlín, Otrokovice a široké okolí je připraveno v květnu několik Akcí na triko. Závěrečné vyhlašování výsledků soutěže bude letos v Otrokovicích 6. června na náměstí 3. května. Program začne již v 16.30 hodin, vyhlašování je naplánováno po 17.00 hodině.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru