Česky

Česky

English

menu
zavřít

Stavba roku je k vidění na radnici

2. 7. 2024

Aktuality

230

Zlín – Radnice zve na výstavu realizovaných staveb ze soutěže Stavba roku Zlínského kraje 2024.

Putovní verze panelové prezentace výstavy XXII. ročníku soutěže je k vidění v Galerii 2. patro v radniční budově na náměstí Míru.

Vystaveny jsou také všechny oceněné práce, které jsou součástí tradiční projektové soutěže studentů středních průmyslových škol v oboru stavebnictví ve Zlínském kraji - Studentská práce roku 2024.  Letos se jí zúčastnilo rekordních 28 soutěžících. Téma zadání byl Bytový dům na ulici Pod Oborou ve Valašském Meziříčí.

Výsledky ve všech sedmi kategoriích, Cena hejtmana ZLKR, Cena syndikátu novinářů a Cena Ministerstva průmyslu a obchodu byly z celkového počtu 62 přihlášených a dokončených realizací zveřejněny ve čtvrtek 20. 6. 2024 při slavnostním galavečeru pořádaném v prostorách Sálu Evy Jiřičné v Kongresovém centru ve Zlíně.

Město Zlín si ze soutěže odneslo hned dvě ceny. Ocenění Ministerstva průmyslu a obchodu získalo za „Silniční napojení průmyslové zóny Zlín - východ a parkoviště P+R Zlín - Příluky“ a také  Hlavní cenu v kategorii Dopravní, inženýrské a ekologické stavby za stavbu „Křižovatku ulice Mostní - Březnická ve Zlíně“.

Více informací a bohatou fotodokumentaci ze slavnostního předávání cen naleznete ZDE.

Výstava bude přístupná veřejnosti do konce srpna v čase otevření radniční budovy.

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru