Česky

Česky

English

menu
zavřít

Točna Velíková bude dva dny mimo provoz

16. 11. 2020

Aktuality

20

Zlín - Obratiště autobusů linky 46 ve Zlíně-Velíkové bude v pátek 20. a v sobotu 21. listopadu uzavřeno. Autobusy MHD pojedou jen na provizorně posunutou zastávku Velíková-střed...

tocna-velikova.jpg

Zlín - Obratiště autobusů linky 46 ve Zlíně-Velíkové bude v pátek 20. a v sobotu 21. listopadu uzavřeno. Autobusy MHD pojedou jen na provizorně posunutou zastávku Velíková-střed.

V souvislosti s rekonstruováním vozovky a pokládkou živičné vrstvy bude v pátek 20. listopadu a v sobotu 21. listopadu 2020 v čase od 8 do 15 hodin uzavřen prostor zastávky Velíková-točna pro veškerou dopravu. Linka 46 bude dočasně zkrácena a bude se provizorně otáčet za asistence pracovníka stavby v ulici Ostratská. Konečná zastávka Velíková-točna bude zrušena. Zastávka Velíková-střed bude po dobu výluky přesunuta asi o 100 metrů zpět na úroveň křižovatky ulic Dolní konec a Ostratská. Přímý kloubový autobus linky 36 (jede z Otrokovic) však bude na točnu po dohodě se stavbou výjimečně vpuštěn.

„Toto opatření se dotkne v pátek 10 spojů, v sobotu 9 spojů. Cestující budou o výluce předem informováni letáčky umístěnými na zastávkách linky 46,“ uvedl hlavní dispečer Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Jan Tesař.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru