menu
zavřít

Tříkrálový festival podpořilo i město

13. 1. 2017

Aktuality

4

Zlín – Polévka „prdelačka“ podávaná osobnostmi, punč a další teplé nápoje, zabíjačkové pochutiny a také hudba. Takový byl Tříkrálový festival

Jiří Korec při vydávání "prdelačky"

Zlín – Polévka „prdelačka“ podávaná osobnostmi, punč a další teplé nápoje, zabíjačkové pochutiny a také hudba. Takový byl Tříkrálový festival u kostela Panny Marie Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích, pořádaný jako součást tradiční Tříkrálové sbírky.

Navzdory mrazivému počasí festival přilákal řadu návštěvníků. „Jsem opravdu rád, že jsem se této akce mohl zúčastnit a podpořit tak festival i sbírku. Potěšilo mě, kolik lidí na setkání přišlo. Je vidět, že akce na Jižních Svazích mají úspěch a věřím, že jich nejen pro občany našeho největšího sídliště bude stále více,“ sdělil náměstek primátora Jiří Korec, který pomáhal rozlévat zabíjačkovou polévku. „Kdo chtěl, zaplatil za ni příspěvek do tříkrálové kasičky. Tato sbírka je pro nás důležitým zdrojem příjmů především pro takzvanou přímou pomoc, díky níž jsme schopni podpořit rodiny, třeba zakoupením invalidního vozíku,“ doplnil Vlastimil Vajďák, ředitel zlínské Charity.

Tříkrálový festival, stejně jako celou Tříkrálovou sbírku podpořilo město Zlín.

Více k Tříkrálové sbírce na http://www.zlin.eu/prvni-hoste-na-radnici-kralove-a-prijeli-na-kolobezkach-aktuality-3413.html

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru