Česky

Česky

English

menu
zavřít

Trolejbusy v Loukách budou mít o pouti náhradní obratiště

29. 3. 2019

Aktuality

16

Zlín - Po náhradní trase budou jezdit v neděli 31. března 2019 trolejbusy na lince 3 ve Zlíně-Loukách. Vozidla MHD budou vynechávat centrum této místní části Zlína...

vyluka.jpg

Zlín - Po náhradní trase budou jezdit v neděli 31. března 2019 trolejbusy na lince 3 ve Zlíně-Loukách. Vozidla MHD budou vynechávat centrum této místní části Zlína, protože se zde bude konat tradiční pouť a místní komunikace bude vyhrazena pro pohyb chodců, stánky a pouťové atrakce.

Pouť v Loukách se v roce 2019 uskuteční poslední březnovou neděli. Centrum Louk bude v době od 8 do 20 hodin uzavřeno pro veškerou dopravu. Trolejbusová linka č. 3 bude v Loukách vedena po náhradní trase.

Linka MHD číslo 3 bude v čase uzavírky o něco zkrácena. Trolejbusy s dieselagregátem nebudou zajíždět na svou trvalou točnu, ale odbočí do ulice Záhumení V a otáčet se budou na jejím konci. Trolejbus zastaví v obou směrech na dočasné zastávce na začátku ulice Záhumení V a potom na jejím konci v místě otáčení. Cestující už tento režim znají z minulých let.

Na náhradní trase budou umístěny přenosné označníky zastávek MHD s odjezdovými časy. Po dobu úplné uzavírky komunikace nebudou obslouženy zastávky Louky-hřiště, Louky-střed a Louky-točna. Toto opatření se dotkne čtyř spojů MHD. Po zbývající části své trasy směrem na Lesní čtvrť budou trolejbusy linky 3 jezdit i v této době podle svých standardních jízdních řádů platných pro soboty a neděle.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru