menu
zavřít

V rámci silničního napojení průmyslové zóny na Příluku dojde ve dnech 17. a 18. srpna k uzavření nedaleké cyklostezky

16. 8. 2022

Aktuality

192

Zlín - Stavební práce na akci „Silniční napojení průmyslové zóny Zlín-východ“ uzavřou cyklostezku, která vede pod konstrukcí nového mostu. 

Důvodem je betonáž poslední části mostní konstrukce. Stavební úpravy budou probíhat ve večerních a nočních hodinách v noci ze 17. 8. na 18. 8. 2022. Po tuto dobu bude uzavřen podjezd po cyklostezce pod mostní konstrukcí.Dopravní omezení pocítí v tuto dobu také motoristé na hlavním tahu I/49, kde bude provoz řízen semafory či regulovčíky.

Zástupci magistrátu žádají motoristy a cyklisty, aby dbali na řádně stanovené dopravní značení, které bude na tyto skutečnosti upozorňovat. Dostupné zde budou také informace o objízdné trase pro cyklisty.

Pravidelné informace o aktuálních uzavírkách a omezení souvisejících s opravami komunikací, rekonstrukcemi inženýrských sítí a dalších prací jsou k dispozici na městském webovém portálu http://mapa-uzavirek.zlin.eu

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru