menu
zavřít

Vánoční jarmark zpestří soutěž s hrnečky

29. 11. 2016

Aktuality

1

Zlín - I letos si na zlínském jarmarku můžete vychutnat punč či svařené víno z originálních jarmarkových hrnečků. Ty jsou zvláštní tím, že jsou citlivé na teplo...

p1015323.jpg

Zlín - I letos si na zlínském jarmarku můžete vychutnat punč či svařené víno z originálních jarmarkových hrnečků. Ty jsou zvláštní tím, že jsou citlivé na teplo. Původně černý hrneček se tak po doplnění horkého nápoje magicky postupně zabarví do bíla a na povrch vystoupí i logo jarmarku. A právě tato vlastnost hrnečků umožní i jarmarkové soutěžení. Každý týden se bude mezi „obyčejnými“ magickými hrnečky nacházet také jeden neobyčejný. Zatímco nápisy na všech hrnečcích se běžně zabarví do červena, na výherním hrnečku se zbarví do barvy jiné.

„Majitel výherního hrnečku se pak může těšit na ceny od podporovatelů akce. V prvním týdnu hrajeme o vstupenky do Městského divadla Zlín a do Institutu 14|15. Výhry jsou k vyzvednutí v městském informačním centru,“ prozradila Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu a informací. Účastníci soutěže si také zahrají o vstupenky do zlínské zoo či na filmová představení v GA Cinema.

Cena magického hrnečku je 129 korun. Hrnečky je možné zakoupit ve stáncích s občerstvením či v městském informačním centru.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru