Česky

Česky

English

menu
zavřít

Ve Zlíně vyhlásí výsledky akce Do práce na kole

10. 6. 2024

Aktuality

143

Zlín – Náměstí Míru ve Zlíně zaplní účastníci Květnové výzvy Do práce a školy na kole, pěšky nebo poklusem. Důvodem je vyhlášení výsledků s předáváním výher.

Akce se koná ve čtvrtek 13. 6. 2024 od 16 do 18:30 hodin. Od 16. hodiny bude hrát kapela Bayer Band, v 17 hodin začne losování a předávání výher. Občerstvení zajištěno.

Květnová výzva Do práce na kole probíhala po celý květen (od 1. do 31. 5. 2024), kdy se účastníci a účastnice dopravovali  do práce, na nákup, na návštěvu, s dětmi do školy na kole, na koloběžce, na skejtu, inlajnech, pěšky nebo poklusem. Účastníci a účastnice sestavují týmy o 2 až 5 lidech s kolegy nebo přáteli, nebo se přihlašují jako jednotlivci a během května se po městě nebo mezi městy pohybují udržitelně, bez emisí. Součástí Květnové výzvy byla i akce Do školy na kole.

Obliba motivační akce Do práce na kole roste. Do letošního ročníku Květnové výzvy se ve Zlíně přihlásilo 948 účastníků, což je o 257 osob více, než v loňském roce.

Více o akci na www.dopracenakole.cz

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru