Česky

Česky

English

menu
zavřít

Večerní bruslení na Dřevnici skončilo

21. 2. 2017

Aktuality

4

Zlín - Více než měsíc si mohli bruslaři užívat přírodní led na Dřevnici. V úseku od Podvesné VII po Podvesnou X bylo Technickými službami Zlín instalováno...

Na Dřevnici se bruslilo, hrál se tam pod světly i hokej

Zlín - Více než měsíc si mohli bruslaři užívat přírodní led na Dřevnici. V úseku od Podvesné VII po Podvesnou X bylo Technickými službami Zlín instalováno osvětlení zamrzlé hladiny, bruslit se tak dalo bezpečně i odpoledne a večer.

„S ohledem na bezpečnost pracovníci Technických služeb už nyní umělé osvětlení odpojili, vstup na led rozhodně nedoporučujeme“ zdůraznil náměstek primátora Patrik Kamas. „Náklady na elektřinu a instalaci osvětlení byly zanedbatelné, reflektory budou opět demontovány a nadále využívány při zajištění dalších akcí,“ doplnil Jakub Černoch, ředitel Technických služeb Zlín.

Ačkoli je led nad splavem v daném úseku stále 20 centimetrůsilný, prouděním vody a lokálními nečistotami v ledu vznikají trhliny. Navíc je povrch zaplavován zvýšeným přítokem vody kvůli oblevě.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru