Česky

Česky

English

menu
zavřít

Vnitřní části Zlína mají své zastupitele

22. 3. 2023

Aktuality

558

Zlín – Místní části „vnitřního“ Zlína budou spravovat konkrétní zastupitelé. V rámci pilotního projektu je jmenovala Rada města Zlína. Pilotní projekt radnice vyzkouší v letech  2023 až 2026.

„Jmenováním zastupitelů i pro tzv. vnitřní Zlín chceme navázat na odzkoušený model spolupráce, kterou má radnice s příměstskými částmi. Přímá komunikace s občany v lokalitě, kde bydlí, je osvědčený způsob, jak lépe pochopit jejich problémy a urychlit jejich řešení,“ sdělil primátor města Zlína Jiří Korec.

Jmenovaní členové Zastupitelstva města Zlína budou nově k dispozici občanům místní části Lazy, Lesní čvrť; Letná; Podhoří; Zálešná, Kúty,  Podvesná, Benešovo nábřeží; Zlín - centrum, Kvítková, Díly, Čepkov, Cigánov, Nivy; Vršava a Burešov.

Konkrétně pro Lazy a Lesní čtvrť rada jmenovala náměstka primátora Vojtěcha Volfa, pro Letnou a Podhoří zastupitelku Michaelu Blahovou, části města Zálešnou, Kúty, Podvesnou a Benešovo nábřeží má na starosti zastupitel Lubomír Traub a Zlín - centrum, ulice Kvítková, Díly, Čepkov, Cigánov a Nivy patří pod náměstka primátora Pavla Bradu. Pro místní části Vršavu a Burešov bude pracovat zastupitel Bronislav Janda.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru