Česky

Česky

English

menu
zavřít

Vyšel nový katalog poskytovatelů sociálních služeb

12. 6. 2024

Aktuality

47

Zlín – Město vydalo  aktualizovaný Katalog poskytovatelů sociálních služeb ve Zlíně na rok 2024. 

Letošní dvacáté páté vydání připravili pracovníci Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína ve spolupráci se zaměstnanci z Centra služeb a podpory Zlín a společností Z STUDIO.

Každý rok při sestavování nového katalogu poskytovatelů sociálních služeb přihlížíme k poptávce zlínských občanů a podle jejich preferencí nabídku sociálních služeb aktualizujeme. Věřím, že katalog bude výborným pomocníkem všem, kteří se potřebují zorientovat v nabídce dostupných sociálních a souvisejících služeb ve Zlíně,“ sdělil náměstek primátora města Zlína pro sociální oblast Vojtěch Volf.

Katalog poskytovatelů sociálních služeb (Průvodce sociálními a souvisejícími službami ve Zlíně) – duben 2024 jako první uvádí kapitolu, která se podrobněji věnuje informacím o sociálních službách (definice podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách). Čtenář v ní najde konkrétní druhy sociálních služeb a v abecedním seznamu pak dohledá příslušné kontakty. V další části se související služby přehledně dělí do příslušných kapitol jako např. domácí a hospicová péče, kluby seniorů, svépomocné skupiny, orgány státní správy a samosprávy apod.

Nový průvodce sociálními a souvisejícími službami ve Zlíně je v elektronické podobě ke stažení na webu města www.zlin.eu. K dostání je v omezeném množství i v tištěné podobě v sekretariátu Odboru sociálních věcí MMZ, tř. T. Bati 3792 a v informačním středisku v budově zlínské radnice.

K nahlédnutí jej má rovněž Krajská knihovna Františka Bartoše, vč. jejích poboček.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru