menu
zavřít

Začala nominace na titul Stavba roku 2016 Zlínského kraje

31. 1. 2017

Aktuality

2

Zlín – Regionální soutěž Stavba roku Zlínského kraje letos vstupuje do 15. ročníku. Stavební firmy, projektanti, architekti a investoři mohou nominovat své stavby do 17. března.

Budova Centra polymerních systémů UTB, archiv Stavba roku Zlínského kraje

Zlín – Regionální soutěž Stavba roku Zlínského kraje letos vstupuje do 15. ročníku. Stavební firmy, projektanti, architekti a investoři mohou nominovat své stavby do 17. března. Ty nejlepší stavební počiny za loňský rok pak vyhodnotí porota složená převážně ze stavebních inženýrů a architektů, a to v sedmi kategoriích.

Šestnáctičlenný tým odborníků bude hodnotit rodinné domy, domy pro bydlení, stavby občanské vybavenosti, průmyslové a zemědělské stavby, dopravní, inženýrské a ekologické stavby, stavby z rozvojových projektů měst a obcí a stavby realizované mimo území Zlínského kraje. V tomto posledním případě pak musí stavební subjekt sídlit v našem kraji. Například vloni byl oceněn objekt postavený v Chorvatsku, na jehož realizaci se podílela zlínská firma Centroprojekt Group.

Do soutěže mohou být ve vyhlášených kategoriích přihlášena díla, která stavební úřad uvedl do provozu nejpozději k 31. prosinci 2016.

Přihláška je k dispozici na webu města http://www.zlin.eu/stavba-roku-2016-zlinskeho-kraje-cl-2944.html nebo v Oddělení urbanismu a architektů Magistrátu města Zlína na radnici. Informace o předchozích ročnících soutěže i aktuální informace jsou na webu www.stavbaroku.zlin.cz.

Vyhlášení výsledků proběhne nejpozději do 30. června 2017.

Stavbu roku Zlínského kraje organizuje každoročněKrajská stavební společnost při svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR ve spolupráci s Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků. Záměrem soutěže, u jejíhož zrodu stál bývalý hlavní architekt města Zlína Pavel Novák, je prezentovat kvalitní realizované projekty v oblasti stavebnictví – a to jak odborníkům, tak i laické veřejnosti.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru