Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zastávka Náměstí Míru se dočasně posune

15. 10. 2021

Aktuality

166

Zlín - Nové umístění bude mít po dobu rekonstrukce tržiště Pod Kaštany zastávka MHD Náměstí Míru.

zastavka-namesti-miru.jpg

Zlín - Nové umístění bude mít po dobu rekonstrukce tržiště Pod Kaštany zastávka MHD Náměstí Míru.

V souvislosti s rozsáhlou rekonstrukcí městského tržiště Pod Kaštany a uzavřením celého prostoru pro stavební práce dojde od soboty 16. října také k přemístění důležité zastávky MHD Náměstí Míru. Zastávka bude přesunuta o několik desítek metrů zpět (směrem na Vizovice) na dočasné nástupiště. Vozidla MHD zde budou zastavovat v krajním jízdním pruhu, který je vyhrazen jen pro provoz vozidel hromadné dopravy (BUS). Předpokládá se, že přemístění zastávky bude trvat asi jeden rok.

„Cestující budou mít na novém místě od soboty k dispozici provizorní nástupiště, označník s jízdními řády i automat na jízdenky. Elektronický informační panel přesuneme na dočasnou zastávku v pondělí 18. října. Do blízkosti zastávky se přestěhuje také novinový stánek,“ uvedl vedoucí dispečer Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Jan Tesař. Jízdní řády MHD přemístěním zastávky ovlivněny nebudou.

Zdroj: TZ DSZO 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru