Česky

Česky

English

menu
zavřít

Zlín dětem. Akce, která pobaví i poučí. Už v pátek

20. 9. 2017

Aktuality

45

Zlín - Zlín dětem. To je název už tradiční akce, která se uskuteční v pátek 22. září na parkovišti u Salesiánského klubu mládeže na Jižních Svazích.

zlin-detem.jpg

Zlín - Zlín dětem. To je název už tradiční akce, která se uskuteční v pátek 22. září na parkovišti u Salesiánského klubu mládeže na Jižních Svazích.  Jako každý rok se i při letošním šestém ročníku mohou děti seznámit s činností složek Integrovaného záchranného systému.

„Za policii ČR se dětem představí technik-kriminalista, motorkář i takzvaní těžkooděnci se speciálním vozidlem. Děti si budou moci prohlédnout vybavení sanitky nebo hasičského auta,“ vyjmenoval některé body programu Igor Zipper, vedoucí oddělení prevence kriminality a sportovišť zlínského magistrátu. Na programu toho však bude mnohem více. Představí se strážníci MP Zlín, k vidění bude velké hasičské auto i činnost Českého červeného kříže. Lákadlem pro děti bude i simulátor závodního auta, laserová střelnice či trenažér 3G přetížení. Program se uskuteční od 15 do 18 hodin.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru