Promítání v parku Komenského

Zlínské filmové léto pokračuje v parku Komenského

publikováno: 2.7.2021

Zlín - Ve středu 7. července začíná promítání německou komedií Téměř dokonalá tajemství, kde se parta kamarádů rozhodne sdílet své zprávy i hovory ve svých mobilech s ostatními. Nejdříve to vypadá jako nevinná hra, ale později se ukáže, že zas tak dobrý nápad to nebyl... Další večer je na programu obnovená premiéra Samotářů po 20 letech a v pátek 9. července  česká komedie Bábovky. Některá setkání dokáží navěky změnit život. Všichni jsme totiž propojeni - vztahy, prací, náhodami, nenávistí nebo láskou. Ve filmu nechybí humor, ironie, bolest, napětí a pochopitelně i láska a vášeň. Sérii filmových večerů v parku Komenského zakončí v sobotu 10. července dokument Rocketman o světoznámé superstar Eltonu Johnovi.

Promítání začíná vždy ve 21.30 hodin. Organizátor připomíná, aby si návštěvníci vzali s sebou deky nebo rozkládací židličky.

V dalším týdnu 16. a 17. července se letní kino přesune na fotbalové hřiště v Přílukách a poslední červencové promítání skončí 23. a 24. července na fotbalovém hřišti v Malenovicích. Se Zlínským filmovým létem se již tradičně rozloučíme v Centrálním parku na Jižních Svazích 6. a 7. srpna, tentokrát na ploše discgolfového hřiště.

Dva letní filmové večery se již uskutečnily v sadu Svobody před zlínským zámkem. Akci si nenechalo ujít více jak 400 diváků.

Přehled filmů naleznete na www.ic-zlin.cz/zlinske-filmove-leto. Vstup na promítání je zdarma.

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1636


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '21»
PÚSČPSN
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)