Česky

Česky

English

menu
zavřít

Město připravuje rekonstrukci sportovišť v areálu Sokolovny

10. 3. 2020

Aktuality

136

Zlín - Sportovní zařízení v areálu Sokolovny v ulici Pod Nivami jsou využívána především házenkáři a hráči malé kopané. Vzhledem k opotřebení zdejších hřišť plánuje zlínská radnice postupnou revitalizaci tohoto areálu...

hriste-sokolovna.jpg

Zlín - Sportovní zařízení v areálu Sokolovny v ulici Pod Nivami jsou využívána především házenkáři a hráči malé kopané. Vzhledem k opotřebení zdejších hřišť plánuje zlínská radnice postupnou revitalizaci tohoto areálu. S některými pracemi se již začalo. V současné době tak probíhá rekonstrukce sociálních zařízení. V brzké době také započne instalace zateplení, což naváže na již dříve uskutečněnou výměnu oken a dveří.

 „V současné době máme vypracovanou studii na revitalizovanou podobu areálu a připravujeme zpracování projektových dokumentací,“ uvedl Miroslav Adámek, náměstek primátora pro kulturu a sport. V rámci rekonstrukce dojde na dvou stávajících hřištích k výměně umělého povrchu. Ten současný již nesplňuje bezpečnostní ani kvalitativní kritéria. Současný nevyhovující tenisový kurt, který měl i velmi malou obsazenost, nahradí hřiště s umělým trávníkem.

„Součástí nového hřiště bude i doplnění vybavení v podobě zázemí pro diváky na tribuně či úprava osvětlení,“ doplnil Igor Zipper, vedoucí oddělení prevence kriminality a sportovišť. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru