Česky

Česky

English

menu
zavřít

Na radnici najdete výlohu firmy Baťa ze 30. let minulého století

5. 1. 2018

Aktuality

5

Zlín - „Hvězdy módního nebe“. Těmito slovy lákala reklama zákazníky ke koupi luxusní pánské obuvi, kterou si můžete prohlédnout v ukázce výlohy prodejny firmy Baťa z 30. let 20. století. Ta je umístěna v prvním patře zlínské radnice...

p1010083.jpg

Zlín - „Hvězdy módního nebe“. Těmito slovy lákala reklama zákazníky ke koupi luxusní pánské obuvi, kterou si můžete prohlédnout v ukázce výlohy prodejny firmy Baťa z 30. let 20. století. Ta je umístěna v prvním patře zlínské radnice.

„Elegantní polobotky, představující zručnost provedení v podobě rozličných ozdobných prvků, byly určeny pro příležitosti, kdy je třeba mít dokonalou obuv,prozradil Michal Heinrich, kurátor sbírky historické obuvi Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně. Vystaveny jsou včetně cen, za které si je mohli tehdejší zákazníci zakoupit.

Prezentované exponáty jsou součástí unikátní sbírky obuvi Muzea jihovýchodní Moravy, jejíž část si můžete prohlédnout ve stálé expozici Princip Baťa v prostorách 14. budovy baťovského areálu. V prostorách radnice bude výstavka k vidění až do 18. března 2018.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru