Česky

Česky

English

menu
zavřít

Od 1. září na úřad opět jen s rouškou

1. 9. 2020

Aktuality

25

Zlín - V souvislosti s mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR s účinností od 1. 9. 2020 Magistrát města Zlína připomíná pravidla pro vyřizování úředních...

magistrat.jpg

Zlín - V souvislosti s mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR s účinností od 1. 9. 2020 Magistrát města Zlína připomíná pravidla pro vyřizování úředních záležitosti v budovách magistrátu.

Vstup do objektů je umožněn pouze s rouškou či jinou ochranou úst a nosu. Bez předchozího objednání lze úřední záležitosti vyřizovat v úřední dny, tedy v pondělí a středu, od 8 do 17 hodin.

V úterý, čtvrtek a pátek jsou úřední hodiny od 8 do 14 hodin a vyřizovat své záležitosti lze po předchozí emailové či telefonické domluvě. V některých případech lze využít také rezervační systém.

Některá pracoviště mají vlastní stanovené úřední hodiny. Jedná se o pracoviště evidence motorových vozidel, řidičských a občanských průkazů a cestovních dokladů, evidence obyvatel, ověřování listin a podpisů, podatelny, pokladny a MITS.  Provozní doba včetně kontaktů je uvedena na webu města www.zlin.eu. Mimo úřední hodiny bude vstup do budovy umožněn jen prostřednictvím osobního vyzvednutí s domluveným pracovníkem.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru