Česky

Česky

English

menu
zavřít

Show kamionů se blíží. Přijede i Baťa

22. 8. 2019

Aktuality

25

Zlín – Ani letos nebudou obdivovatelé nablýskaných kamionů ochuzeni o velkolepou truck show.

Truck sraz Zlín nabídne velkou podívanou

Zlín – Ani letos nebudou obdivovatelé nablýskaných kamionů ochuzeni o velkolepou truck show. Ve dnech 23.–25. srpna se na Březůvkách uskuteční další ročník Truck Srazu Zlín, v rámci něhož do našeho města přijedou poutavě vyzdobené vozy z Česka i ze zahraničí. Jeden z nich potěší zejména Baťovce.

„Horkou novinkou mezi kamiony je truck slovenské firmy, který bude pro Zlíňáky určitě atraktivní. Společnost si na svůj vůz nechala namalovat motiv Tomáše Bati,“ prozradila za pořadatele Jana Malaníková.
Místem konání 14. ročníku Truck Srazu Zlín je areál Kapřín v Březůvkách, který se otevře v pátek 23. srpna v 17 hodin. Od 19:30 hodin budou vybrané trucky přistaveny k prohlídce v ulici Hradské ve Zlíně a o hodinu později se osvětlená kolona vozů vydá na „noční“ spanilou jízdu Zlínem. Trasa povede přes třídu T. Bati a ulice Díly IV,  Štefánikova a Osvoboditelů. V ní vozy odbočí na Kudlov a rozjedou se zpět do areálu v Březůvkách.
Druhá spanilá jízda a průjezd Zlínem je naplánován na hodinu před polednem v sobotu 24. srpna. Denní trasa povede z Březůvek na Provodov, přes Zelené údolí, Želechovice nad Dřevnicí, po Vizovické ulici a třídě T. Bati až do samotného centra Zlína. Po jeho průjezdu odbočí na ulici Březnické vlevo směrem na Bohuslavice.
V areálu na Březůvkách se v tentýž den od 10 hodin uskuteční doprovodný program pro veřejnost. Návštěvníci se mohou těšit na různé soutěže pro jednotlivce i týmy, hry pro nejmenší, ukázky RC modelů či soutěž o nejkrásnější truck. O hudební doprovod akce se postará country kapela Pěšáci a po setmění přijde na řadu světelná show. Celý den bude k dispozici bohatá nabídka občerstvení.
Obyvatelé Zlína nemusí jezdit vlastním autem, ale mohou využít kyvadlovou dopravu z Kudlova (konečná MHD č. 32) do Březůvek a zpět.
Podrobné informace včetně jízdních řádů a trasy spanilých jízd jsou k dispozici na webu www.truck-sraz-zlin.cz.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru