Česky

Česky

English

menu
zavřít

Trolejbusy nebudou dočasně zajíždět ke Gymnáziu Lesní čtvrť

29. 4. 2019

Aktuality

13

Zlín - Po zbytek tohoto školního roku nebudou zajíždět žádné trolejbusy na linkách 3 a 13 na Lesní čtvrti na zastávku Gymnázium...

dszo1.jpg

Zlín - Po zbytek tohoto školního roku nebudou zajíždět žádné trolejbusy na linkách 3 a 13 na Lesní čtvrti na zastávku Gymnázium. Všechny spoje v této lokalitě budou dočasně jezdit jen přes zastávku Příkrá na točnu Lesní čtvrť.

Z důvodu stavebních prací, které probíhají v blízkosti zastávky Gymnázium na Lesní čtvrti, budou od pondělí 29. dubna 2019 všechny spoje na linkách MHD č. 3 a 13 tuto zastávku vynechávat a pojedou po standardní trase přes zastávku Příkrá na obratiště Lesní čtvrť. „Toto opatření bude v platnosti až do konce školního roku,“ informoval vedoucí dopravního úseku Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Pavel Nosálek.

Dočasné zrušení zastávky Gymnázium prodlouží studentům, kteří zde vystupovali, o několik desítek metrů cestu do školy, ale přispěje k jejich bezpečnosti, aby nemuseli procházet staveništěm.

„Uvedenou změnu jsme již zapracovali do jízdních řádů. Jsou zveřejněny na zastávkách na linkách 3 a 13 a rovněž jsou uvedeny v jízdních řádech na našich internetových stránkách (www.dszo.cz),“ dodal Pavel Nosálek.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru