Česky

Česky

English

menu
zavřít

Vyfoťte Zlín v pohybu a vyhrajte zajímavé ceny

4. 5. 2017

Aktuality

5

Zlín - Zlín v pohybu - hravě a zdravě. To je název aktuální fotografické soutěže, kterou vyhlásila zlínská radnice. Jaro je plné života a dodává chuť ke zdravému pohybu...

akce cyklozlín

Zlín - Zlín v pohybu - hravě a zdravě. To je název aktuální fotografické soutěže, kterou vyhlásila zlínská radnice. Jaro je plné života a dodává chuť ke zdravému pohybu. Zachyťte zdravý pohyb v jarním Zlíně a buďte při tom co nejvíce hraví a kreativní. Fotografie je možné zasílat do konce měsíce května.

„Fotografická soutěž se koná v rámci projektu Zlín v pohybu – zdravě, bezpečně, na pohodu. Cílem této kampaně je motivovat obyvatele města Zlína a jeho blízkého okolí k většímu využívání udržitelných forem dopravy, tedy pěší, cyklistické a veřejné hromadné dopravy na místo aut,“ uvedl Martin Habuda, cyklokoordinátor zlínské radnice. Každý účastník soutěže může zaslat maximálně 3 fotografie. U každé zaslané fotografie musí být připojen název nebo krátký popis a specifikováno místo jejího pořízení. Na vítěze čekají výhry jako brašna přes rameno, vak na záda, USB disky a další drobné dárky od města Zlína. Více informací naleznete zde:

http://www.zlin.eu/fotosoutez-zlin-v-pohybu-hrave-a-zdrave-cl-3057.html

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru